ARCOM - Serwis telefonów, tabletów i laptopów; kontakt@wymien-szybke.pl; +48 794 363 614

SERWIS XIAOMI WARSZAWA

ALEJA SOLIDARNOŚCI 83/89
00-144 WARSZAWA
+48 794 363 614

ZGŁOŚ AWARIĘ!
ZAMÓW KURIERA
DARMOWA WYCENA
NAPRAWY ONLINE
Telefony
WYMIANA WYŚWIETLACZA
Telefony
WYMIANA SZYBY

PANELU DOTYKOWEGO​

Telefony
WYMIANA

GNIAZDA ZASILANIA

Telefony
WYMIANA OBUDOWY
Telefony
NAPRAWA PŁYTY GŁÓWNEJ
Telefony
NAPRAWA PO ZALANIU

Serwis XIAOMI Warszawa

Zepsuł Ci się telefon marki XIAOMI? Potrzebujesz, aby był sprawny jak najszybciej? Koniecznie przyjdź do nas. Serwis XIAOMI Warszawa zapewnia obsługę każdego klienta na najwyższym poziomie, a do każdej naprawy podchodzimy kompleksowo. Wizyta klienta w naszym salonie rozpoczyna się od określenia rodzaju usterki i jej przyczyny. Ustalana jest również bezpłatna wycena. Po akceptacji klienta specjaliści rozpoczynają pracę. Nasz serwis XIAOMI Warszawa zajmie się nie tylko często spotykanym problemem w postaci rozbitej szybki. 

Skutecznie zrealizujemy bardziej zaawansowane naprawy wymagające wymienienia poszczególnych podzespołów w telefonie XIAOMI. W przypadku konieczności wymienienia elementów klient może korzystać z rocznej gwarancji. Nasz serwis XIAOMI Warszawa zapewnia możliwie krótki czas naprawy, tak byś mógł cieszyć się sprawnie działającym telefonem jak najszybciej. Każda usługa objęta jest gwarancją, dlatego zawsze możesz ponownie skonsultować się ze specjalistami.

Jeśli Twój telefon XIAOMI psuje się, koniecznie skontaktuj się z nami. Arcom to Twój serwis XIAOMI Warszawa. Na pewno będziesz zadowolony!

Naprawa telefonów XIAOMI (wszystkie modele)

Pogwarancyjny serwis tabletów. Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Większość napraw wykonujemy do 2 dni roboczych.

Najczęstsze usterki

bateria - tablet często się wyłącza? Nawet przy wysokim poziomie baterii! Nie rozstajesz się ze Swoją ładowarka ? Nie musi tak być.
Prosta wymiana baterii szybko przywróci Twój Sony do działania. Zapomnisz juz o ciągłej pracy na kablu czy zabieraniu wszędzie ładowarki.
Z miłą chęcią pomożemy!

zbita szybka lub LCD - Upadł, czy został zgnieciony ? Każdemu się może zdarzyć. Na szczęście mimo minimalistycznej konstrukcji wymiana wyświetlacza nie stanowi większego problemu. Wymieniamy je na co dzień, wiec dla Nas jest to dziecinnie proste. Zapraszamy!

przyciski i złącza - Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z ładowaniem ? Zalecamy wymianę tasiemki z uciążliwym elementem Twojego XIAOMI. Wystarczy jeden niedziałający guzik w prostej funkcjonalności tabletu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji. Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcią sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

zalany - Zalane urządzenia to nic nadzwyczajnego w dzisiejszym świecie mobilności, szybkości życia i używania tabletów np. podczas posiłków. Najważniejsze, by XIAOMI nie podłączać do źródła prądu i jak najszybciej dostarczyć do serwisu. Szybsza reakcje daje większe szanse na uratowanie sprzętu. Zapraszamy!

Serwisujemy telefony w zakresie:

Tablety

Naprawy

 • szybek / digitizerów
 • tabletu po upadku
 • tabletu po zalaniu
 • gniazd słuchawkowych
 • gniazd zasilania
Tablety

Wymiany

 • szybek / digitizerów
 • wyświetlacza LCD
 • gniazd słuchawkowych
 • gniazd zasilania
 • obudów i klapek
Tablety

Konfiguracji

 • usług sieci komórkowej
 • oprogramowania
 • tabletu po upadku
Tablety

Czyszczenia

 • wnętrza tabletu
 • pamięci
Serwis XIAOMI Warszawa

SZYBKIE ZGŁOSZENIE AWARII

Dane teleadresowe

Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!

Sprzęt zgłaszany do naprawy

Pole wymagane!
Pole wymagane!
Field is required!
Field is required!
Field is required!

Godziny odbioru - orientacyjny czas (realizowane w godzinach 8:00 - 18:00)

Field is required!
Field is required!

Wysyłka i odbiór sprzętu

Field is required!
Wymagana zgoda