ARCOM - Serwis telefonów, tabletów i laptopów; kontakt@wymien-szybke.pl; +48 794 363 614

SERWIS SAMSUNG WARSZAWA

ALEJA SOLIDARNOŚCI 83/89
00-144 WARSZAWA
+48 794 363 614

ZGŁOŚ AWARIĘ!
ZAMÓW KURIERA
DARMOWA WYCENA
NAPRAWY ONLINE
Telefony
WYMIANA WYŚWIETLACZA

Telefony
WYMIANA SZYBY

PANELU DOTYKOWEGO​

Telefony
WYMIANA

GNIAZDA ZASILANIA

Telefony
WYMIANA OBUDOWY

Telefony
NAPRAWA PŁYTY GŁÓWNEJ

Telefony
NAPRAWA PO ZALANIU

Serwis telefonów Samsung Warszawa

Zepsuł Ci się telefon marki Samsung w Warszawie? Aktywny tryb życia, jaki prowadzimy, naraża nasz telefon na intensywną eksploatację, uszkodzenia czy awarie. W momencie wystąpienia usterek warto skorzystać z oferowanych przez serwis telefonów Samsung w Warszawie usług, które w krótkim czasie doprowadzą Twój telefon do pierwotnej sprawności. 

W naszym serwisie telefonów Samsung do gruntownej naprawy podchodzimy kompleksowo, a wszystkie usługi objęte są gwarancją. W pierwszej kolejności zajmujemy się darmową wyceną oraz diagnostyką, dzięki którym klient od samego początku wie, ile będą wynosiły koszty naprawy. Po zaakceptowaniu oferty, specjaliści z serwisu telefonów Samsung przechodzą do działań. Mamy doświadczenie z wieloma markami i doskonale wiemy, co robimy. Zajmiemy się wymianą szybki, eliminacją problemów z baterią, mikrofonem, wykrywaniem karty SIM i nie tylko. Serwis telefonów Samsung Warszawa gwarantuje satysfakcję z usług. Otrzymasz konkretne wskazówki i informacje, dzięki którym jako posiadacz telefonu Samsung będziesz mógł zminimalizować ryzyko ponownego wystąpienia usterki. W przypadku wymienionych podzespołów każdy klient może korzystać z rocznej gwarancji.

Zatem jeśli coś stało z Twoim telefonem Samsung, koniecznie się z nami skontaktuj. Dla Twojej wygody jesteśmy w centrum. Arcom to Twój serwis Samsung Warszawa.

Naprawa telefonów Samsung (wszystkie modele)

Pogwarancyjny serwis tabletów. Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Większość napraw wykonujemy do 2 dni roboczych.

Najczęstsze usterki

bateria - tablet często się wyłącza? Nawet przy wysokim poziomie baterii! Nie rozstajesz się ze swoją ładowarką? Nie musi tak być.
Prosta wymiana baterii szybko przywróci Twój Samsung do działania. Zapomnisz juz o ciągłej pracy na kablu czy zabieraniu wszędzie ładowarki.
Z miłą chęcią pomożemy!

zbita szybka lub LCD - Upadł, czy został zgnieciony ? Każdemu się może zdarzyć. Na szczęście mimo minimalistycznej konstrukcji wymiana wyświetlacza nie stanowi większego problemu. Wymieniamy je na co dzień, wiec dla Nas jest to dziecinnie proste. Zapraszamy!

przyciski i złącza - Przyciski funkcyjne przestały działać, albo masz problem z ładowaniem? Zalecamy wymianę tasiemki z uciążliwym elementem Twojego Samsunga. Wystarczy jeden nie działający guzik w prostej funkcjonalności tabletu i już potrafi doprowadzić nas do niepotrzebnych nerwów i frustracji. Znamy na to lekarstwo i z miłą chęcią sprawdzimy w czym dokładnie leży problem i usuniemy go.

zalany - Zalane urządzenia to nic nadzwyczajnego w dzisiejszym świecie mobilności, szybkości życia i używania tabletów np. podczas posiłków. Najważniejsze, by Sony nie podłączać do źródła prądu i jak najszybciej dostarczyć do serwisu. Szybsza reakcje daje większe szanse na uratowanie sprzętu. Zapraszamy!

Serwisujemy telefony w zakresie:

Tablety

Naprawy

 • szybek / digitizerów
 • tabletu po upadku
 • tabletu po zalaniu
 • gniazd słuchawkowych
 • gniazd zasilania
Tablety

Wymiany

 • szybek / digitizerów
 • wyświetlacza LCD
 • gniazd słuchawkowych
 • gniazd zasilania
 • obudów i klapek
Tablety

Konfiguracji

 • usług sieci komórkowej
 • oprogramowania
 • tabletu po upadku
Tablety

Czyszczenia

 • wnętrza tabletu
 • pamięci
Serwis Samsung Warszawa

SZYBKIE ZGŁOSZENIE AWARII

Dane teleadresowe

Sprzęt zgłaszany do naprawy

Godziny odbioru - orientacyjny czas (realizowane w godzinach 8:00 - 18:00)

Wysyłka i odbiór sprzętu